pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

Artykuł - Nagrywanie dla kablówek

Strona główna | Aktualności | Artykuł - Nagrywanie dla kablówek

Nagrywanie dla kablówek
Źródło: MSG Media (Serwis techbox.pl) Serwis informacyjny - Informatyka; Wtorek, 07 Kwiecień 2009 23:26

Firma SIM Sp. z o.o. – lider na rynku polskich rozwiązań do nagrywania rozmów, nawiązała w marcu br. współpracę z warszawską firmą Contec – producentem systemów taryfikacyjnych.  Efektem porozumienia jest integracja rozwiązań obu firm. Pierwsza wspólna platforma została zadedykowana telewizjom kablowym.

Istotną korzyścią dla użytkownika, wynikającą z integracji systemów nagrywania rozmów oraz rejestracji połączeń jest uproszczenie i zmniejszenie kosztów uruchomienia i administrowania. Wiarygodność zapisu jest potwierdzona przez zgodność plików z zarejestrowaną rozmową – ze stanem faktycznym zarejestrowanych połączeń i abonentów w systemie taryfikacyjnym.

Zintegrowane systemy działają na wspólnej bazie, co eliminuje konieczność dwukrotnego aktualizowania baz i zapewnia pełną zgodność w całym systemie. Dzięki temu, użytkownik ma łatwiejszą pracę – korzysta tylko z jednej platformy programowej.

Telewizje posiadające licencję operatora telekomunikacyjnego, mają obowiązek realizacji zadań wynikających z prawa telekomunikacyjnego na rzecz obronności, bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego, a także certyfikacji używanych rozwiązań. Zintegrowany produkt pozwoli na poprawne zebranie materiałów (plików z nagraniami i bilingów) dla określonych w ustawie służb.

Powyższe rozwiązania niejednokrotnie przeszły pozytywnie audyt techniczny, a także audyt bezpieczeństwa. Uprawnia on do otrzymania wymaganego przez prawo certyfikatu bezpieczeństwa, stwierdzającego akceptowalny przez służby ochrony państwa poziom bezpieczeństwa na urządzenia przetwarzające informacje objęte tajemnicą państwową.

Źródło: 4D Media Relations

SIM z dn.  7 kwietnia 2009 roku

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe