pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

Nowoczesny system nagrywania IP w Enion S.A.

Strona główna | Aktualności | Nowoczesny system nagrywania IP w Enion S.A.

Efektem wdrażania nowych standardów technologicznych dla biznesu jest dostawa Systemu Nagrywania Rozmów COMPREC dla telefonii VoIP w Enion S.A..

System Nagrywania Rozmów jest jednym z elementów projektu, którego celem było wdrożenie telefonii IP oraz nowoczesnego systemu Contact Center opratego o system telekomunikacyjny Alcatel, realizowanego dla Enion S.A. przez Qumak-Sekom S.A..

Współpraca Spółki Inżynierów SIM Sp. z o.o. z Enion S.A. pozwoliła wypracować modelowy standard kompleksowego rozwiązania w zakresie nagrywania rozmów dla energetyki.

Na potrzeby Zakładu Energetycznego Spółka SIM na przełomie ostatnich kilku lat dostarczyła rozwiązania rejestratorów z elementem integracji z centralą  abonencką, pracujących na tradycyjnych łączach telekomunikacyjnych. Realizacja kolejnych wdrożeń w oparciu o rejestratory produkowane przez Spółkę SIM Sp. z o.o. ma na celu uzyskanie możliwości pełnej integracji rejestratorów, niezależnie od wykorzystywanych w poszczególnych oddziałach systemów telekomunikacyjnych, oraz wykorzystanie dla realizacji zadań Oddziału Centrum w Krakowie unikalnej funkcjonalności zarządzania z wykorzystaniem serwera administracyjno-archiwizującego.

SIM z dn.  5 marca 2008 roku

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe