pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

Produkty

Strona główna | Produkty

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań teleinformatycznych. Systemy zapewniają rejestrowanie i ochronę informacji oraz wspomagają zarządzanie informacją o firmie. Dysponując profesjonalnym biurem projektowym i doświadczonym zapleczem informatyczno-konstrukcyjnym, w oparciu o najnowsze światowe technologie, wychodzimy naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku nowoczesnych cyfrowych rejestratorów dźwięku, telefonii komputerowej oraz zabezpieczania oferowanych systemów teleinformatycznych.

Nasi inżynierowie i technicy pracują nad tym, aby stosowane rozwiązania zapewniały najwyższy poziom skuteczności i bezpieczeństwa.

Punktem centralnym naszej działalności zawsze pozostaje klient oraz jego potrzeby. Chcielibyśmy, aby firmy współpracujące z nami miały pewność, iż powierzają zadania stabilnemu i solidnemu partnerowi, który zapewni im nie tylko dostawę odpowiednich systemów, ale również pakiet kompleksowych usług obejmujących kontakt z wysokiej klasy specjalistami, stały rozwój systemu, a także pełne doradztwo związane z używanym systemem.

REJESTRATORY ROZMÓW
Naszym głównym obszarem działania jest produkcja systemów rejestracji rozmów (informacji telefonicznych i radiowych, informacji przesyłanych z wykorzystaniem technologii VoIP, faksów, telekonferencji itp.) Na tym polu posiadamy dużą przewagę technologiczną i zajmujemy pozycję lidera na rynku krajowym.SIMLogger
Produkowane przez nas urządzenia cechują się otwartą architekturą. Upraszcza to w znacznym stopniu ich obsługę i konfigurację oraz pozwala nam na rozszerzanie systemu o nowe możliwości i technologie poprzez proste dołączanie dodatkowych komponentów.
Modułowa konstrukcja oraz szerokie możliwości rozbudowy sprawiają, że system jest niezwykle elastyczny, w pełni skalowalny i gotowy na technologiczne wyzwania przyszłości. Nasze podejście do rynku jest unikalne. Uniwersalizm w projektowaniu zarówno sprzętu jak i oprogramowania sprawia, że oferowane przez nas systemy mogą być dostosowane do potrzeb każdego klienta.
Urządzenia zaprojektowane zostały tak, by mogły pracować jako samodzielne jednostki, jak również współpracować w sieci tworząc zaawansowane kompleksowe rozwiązanie nagrywające dla całego przedsiębiorstwa oraz rozległych sieci korporacyjnych.
Każdego dnia nasze urządzenia monitorują tysiące linii telefonicznych oraz połączeń radiowych, rejestrując miliony rozmów. Lista referencyjna SIM obejmuje kilkuset klientów.

MONITOROWANIE SYSTEMÓW ALARMOWYCH  COMSA
COMSA służy do monitorowania pracy rozległych systemów alarmowych oraz informatycznych i powiadamiania zdefiniowanych grup użytkowników o zaistniałym zdarzeniu związanym z funkcjonowaniem monitorowanego systemu.
Cechą wyróżniającą COMSA jest to, że w stosunku do innych form ochrony fizycznej maksymalnie wykorzystuje zaawansowane technologie teleinformatyczne. Jest narzędziem do powszechnego automatycznego wykrywania stanów alarmowych i przesyłania komunikatów według procedury reagowania do odpowiednich służb w sytuacjach kryzysowych takich jak:

  • monitorowanie pracy i awarii urządzeń informatycznych i technicznych (alarmowych);
  • katastrofy i klęski żywiołowe: skażenia, pożary, trzęsienia ziemi, wybuchy, powodzie;
  • ataki terrorystyczne;
  • ochrona obiektów - napady, włamania, sabotaże, rozboje;
  • inne zdarzenia losowe.

SYSTEMY TELEFONII KOMPUTEROWEJ COMVOICE
Systemy Telefonii Komputerowej, urządzenia integrujące telefon z komputerem, przeznaczone są dla firm, które dbają o skuteczną informację o firmie, poprawę organizacji pracy i obsługi klienta, usprawnienie przepływu informacji, możliwość kontaktu z firmą po godzinach pracy, ograniczenie kosztów, telefoniczne przyjmowanie zleceń, zapewnienie prywatności informacji.
Dostępne aplikacje: poczta głosowa, informator audiotekstowy, Telefoniczny System Alarmowania, rozwiązania dla służb dyspozytorskich, faxserwer, automatyczne przyjmowanie zamówień, generator aplikacji CTI, IVR.

SYSTEM ŚLEDZENIA OBIEKTÓW COMTRACK™
System Śledzenia Obiektów COMTRACK™  jest narzędziem komunikacyjnym przeznaczonym do bieżącego monitorowania zdefiniowanych przez użytkownika obiektów. Dla celów określenia pozycji śledzonego obiektu system wykorzystuje satelitarny system wyznaczania pozycji, prędkości oraz aktualnego czasu lokalizacji (GPS). W odróżnieniu od innych systemów lokalizacyjnych przesyłanie informacji do centrum monitoringu odbywa się poprzez GSM/GPRS, co umożliwia monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym oraz obniżenie kosztów połączeń z siecią operatora.

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA ELEKTRONIKI NA ZLECENIE
Posiadamy własne zaplecze produkcyjne oraz konstrukcyjno-projektowe, które pozwala nam na realizację indywidualnych, jednostkowych zleceń. Koncentrujemy się na opracowaniach i wdrożeniach strategicznych zastosowań nowoczesnych technologii teleinformatycznych w działalności przedsiębiorstw.

SZKOLENIA
Jednym z zadań naszej firmy jest prowadzenie szkoleń dla naszych klientów z zakresu wdrażanych rozwiązań.

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe