pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

Projektowanie i elektronika na zlecenie

Strona główna | Projektowanie i elektronika na zlecenie

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. od 1992 roku działa na rynku elektronicznym i teleinformatycznym zajmując się m.in. projektowaniem oraz produkcją elektroniki. Solidne kompetencje naszego zespołu oparte są m.in. na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji specjalistycznej, własnej elektroniki do cyfrowej rejestracji rozmów telefonicznych i radiowych, automatyki oraz produkcji i projektowaniu elektroniki na zlecenie naszych kontrahentów. Wykonujemy montaż w technologii SMT (montaż powierzchniowy) oraz THT (ręczny montaż uzupełniający). Przyjmujemy zamówienia na usługi montażu elektroniki (montaż jednostronny i dwustronny) w oparciu o indywidualne zlecenia projektowe. Nasza oferta obejmuje również projektowanie, konstruowanie, programowanie i wdrażanie systemów opartych na elektronice i/lub informatyce o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Specjalizujemy się także w projektowaniu i produkcji złożonych układów elektronicznych do nowoczesnych urządzeń.

Montaż odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi i urządzeń m.in:

1). Automatu montażowego firmy Mechatronika model M70 z systemem wizyjnym posiadającego wydajność 1600-2000 elementów na godzinę. Możliwość układania elementów od 0201 do 35x35mm QFP i BGA.

2). Automatu montażowego firmy Mechatronika M60 posiadającego wydajność 1800-2200 elementów na godzinę. Możliwość układania elementów od 0402 do 35x35mm QFP i BGA.

3). Komory klimatycznej firmy Binder model MKF115 przeznaczonej do testów oraz badań środowiskowych o złożonych, zmiennych profilach klimatycznych. Komora do badań środowiskowych serii MKF BINDER jest doskonale przystosowana do wszelakich prób przeprowadzanych w niskich i wysokich temperaturach prowadzonych zgodnie z metodami badania odporności na temperaturę i warunkami klimatycznymi opisanymi w aktualnych normach DIN i IEC. Zakres wilgotności względnej od 10% do 98%.

4). Pieca do lutowania rozpływowego firmy Mechatronika typ MR260. Konwekcyjny piec tunelowy MR260 jest uniwersalnym urządzeniem do lutowania rozpływowego podzespołów SMD na płytkach obwodów drukowanych. Posiada dynamiczny system nagrzewania zapewniający wysoką stabilność temperatury w poszczególnych strefach.

5).  Sitodrukarki automatycznej firmy Uniprint model PM GO3V charakteryzującej się automatycznym procesem nakładania pasty, monitorowanym przy użyciu kamer.

6). Manipulatora montażowego firmy Mechatronika model MM600. Służy on do produkcji małoseryjnej i prototypowej. Urządzenie zapewnia dużą wydajność i niezawodność procesu układania dzięki wbudowanemu systemowi kontroli poprawności układania elementów (eliminuje błędne ułożenie elementu lub jego pominięcie).

7). Urządzenie MiniContac RS do galwanizacji przelotek płytek drukowanych przy użyciu procesu "black hole" i galwanicznego wzmocnienia powierzchni miedzianych. Minimalna średnica otworu do powlekania to 0,2mm. Urządzenie może być używane do dwustronnych i wielowarstwowych płytek drukowanych.

8). Protomatu LPKF S63 do frezowania prototypowych płytek PCB, jedno i dwustronnych. Dzięki prędkości przesuwu 150mm/s oraz prędkości obrotowej silnika 40.000 DO 100.000 obr./minutę protoMat jest w stanie wyjątkowo szybko i profesjonalnie wykonywać płytki obwodu drukowanego o wysokiej jakości i poziomie skomplikowania. Urządzenie to osiąga najwyższą precyzję przy rozdzielczości 0,25um.

9). Profesjonalnej frezarko - grawerki CNC MFG4025P służącej do frezowania, grawerowania, wycinania i wiercenia w metalach miękkich, tworzywach sztucznych i drewnie. Pole pracy X/Y wynosi 400x250mm, pole pracy dla osi Z wynosi 140mm.

10). Myjka ultradźwiękowa.

11). Mikroskop Mantis Elite do inspekcji optycznej.

We własnym zakresie projektujemy również szablony do pasty lutowniczej.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu gwarantujemy naszym Klientom nie tylko produkcję w standardach najwyższej jakości, ale również elastyczne podejście do bieżących potrzeb: podejmowanie zleceń dla serii prototypowych, małych lub dużych serii produkcyjnych, krótkie terminy wykonania.

Projektując urządzenia elektroniczne skupiamy się nie tylko na wysokiej jakości, ale również na jak najniższych kosztach produkcji. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewni Państwu najwyższą jakość produkcji i zleconych prac. Dysponujemy profesjonalnym biurem projektowym i doświadczonym zapleczem informatyczno-konstrukcyjnym gwarantującym naszym Klientom świadczenie profesjonalnych usług technicznych oraz możliwość realizacji indywidualnych, jednostkowych oraz nietypowych zleceń. Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami komponentów elektronicznych i dzięki dużej skali zamówień możemy zagwarantować naszym Klientom bardzo konkurencyjne ceny.

W oparciu o nowoczesne zaplecze laboratoryjno -projektowe oraz kompetencje proponujemy m.in.:

a). projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych (m.in. kart PCI-E, PCI 32bit, USB 2.0)

b). projektowanie układów FPGA firmy Xilinx (VHDL)

c). oprogramowanie procesów ATMEL (AVR, AT91SAM, STM32)

d). projektowanie schematów elektronicznych (przetwornice DC/DC, analogowe układy pomiarowe, interfejsy telekomunikacyjne, systemy mikroprocesorowe, urządzenia automatyki budynkowej itp.)

e). projektowanie PCB

f). nakładanie powłok zabezpieczających

g). uruchamianie i testowanie urządzeń

h). kompletację elementów

i). okablowanie

j). finalny montaż mechaniczny

W trosce o zadowolenie naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby nasze zasoby odpowiadały najwyższym standardom jakości oraz najnowszym trendom technicznym. Wszelkie procesy projektowe, produkcyjne i usługowe podlegają cyklicznym, rygorystycznym audytom jakościowym. Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. posiada Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Nasze referencje obejmują 7000 wdrożeń urządzeń zaprojektowanych i wyprodukowanych przez nasz zespół w oparciu o park maszynowy jakim dysponujemy. W zakresie montażu oraz produkcji elektroniki zaufali nam m.in. producenci urządzeń bankowych, systemów rekuperacji, automatyki budynkowej, kolejowej, przemysłowej i wielu innych branż.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

 

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe