pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

SIM na NASSCOM Leadership Forum

Strona główna | Aktualności | SIM na NASSCOM Leadership Forum

NASSCOM Leadership Forum to rokrocznie odbywające się targi IT i BPO. Są to największe w Indiach i jedne z największych na świecie targi połączone z konferencją, gdzie spotykają się największe firmy IT i BPO z całego świata.

W imprezie bierze udział około 3 tysięcy uczestników reprezentujących firmy oraz instytucje wspierające rozwój światowego sektora BPO i IT. Jest to forum, na którym dyskutuje się między inymi o trendach rozwojowych sektora ora nowych lokalizacjach dla międzynarodowych projektów.

Do tegorocznych targów NASSCOM Leadership Forum dołączy Spółka Inżynierów SIM Sp. z o. o.

Podczas NASSCOM jest możliwość zaprezentowania nowych lokalizacji dla projektów BPO i IT. W każdym roku NASSCOM dopuszcza maksymalnie 5-6 krajów, które mogą zachęcić potencjalnych klientów do inwestowania u siebie. W tym roku, prócz Polski, prezentować się będą Niemcy, Anglia, Francja i Egipt. Sesje panelowe poświęcone poszczególnym krajom dają szansę wyselekcjonowania i przyciągnięcia firm zainteresowanych inwestycjami w Polsce.

Mamy nadzieję nawiązać kontakty biznesowe, zaprezentować swoje osiągnięcia technologiczne, zainicjować współpracę z nowymi partnerami.

Więcej informacji na stronie http://www.lublin.eu/Misja_gospodarcza_w_Indiach-2-588.html 

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe