pl en mapa strony inteligentne budynki Znajdz nas na FB Kanal DomatIQ na YT EU

SIM - tradycyjnie nowocze?ni

Systemy bezpiecze?stwa teleinformatycznego

drukuj

SIM Sp. z o. o. na seminarium śląskim „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach.

Strona główna | Aktualności | SIM Sp. z o. o. na seminarium śląskim „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach.

W dniu 20 czerwca 2013 Spółka Inżynierów SIM Sp. z o. o. uczestniczyła w seminarium śląskim „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach.

 

W konferencji wzięło udział ponad 120 uczestników głównie architektów, projektantów biur techniczno-inżynieryjnych, integratorów systemów automatyki, oraz automatyków.

W ramach seminarium Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. zaprezentowała nowoczesne rozwiązanie - system automatyki budowlanej Domatiq – który jest jednym z najprężniej rozwijanych produktów firmy, głównie z myślą o instalacji automatyki inteligentnego budynku w dowolnym obiekcie budowlanym.

 Omawiane były również zagadnienia związane z zakresem uprawnień upoważniających do projektowania instalacji, zabezpieczeń instalacji elektrycznych, zarządzaniem i sterowaniem budynkiem, monitoring oraz alarmy

Niezmiernie cieszy nas fakt, że prezentowana oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem przez cały czas trwania seminarium. Dziękujemy Państwu za rozmowę i czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Spotkania z Państwem podczas seminarium pokazały oczekiwania naszych dotychczasowych klientów oraz uzupełniły tę grupę o wielu ciekawie zapowiadających się nowych partnerów biznesowych.

 

 

© SiM 2018 SiM Sp. z o.o. ul. Stefczyka 34, 20-151 Lublin
dzia? obs?ugi klienta: +48 81 718 78 00, sekretariat: +48 81 718 78 50
fax: +48 81 718 78 91
webdesign: centrum internetowe